Organizowany już od 12 lat przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie, konkurs pod flagą DIMAQma na celu zwrócenie uwagi studentów i absolwentów na ogromny potencjał, jaki niesie ze sobą branża marketingu internetowego. DIMAQ Uni adresowany jest do autorów prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich i podyplomowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 sierpnia br.

DIMAQ Uni to nie tylko szansa na wyróżnienie i prestiż, ale również szereg atrakcyjnych nagród. Laureat najlepszej pracy magisterskiej otrzyma możliwość podjęcia podyplomowych studiów z zakresu Marketingu Internetowego w Szkole Głównej Handlowej. Za najlepszą pracę podyplomową nagrodą jest udział w szkoleniu Akademia DIMAQ Professional w formie online, wraz z egzaminem DIMAQ. Natomiast autorzy najwybitniejszych prac inżynierskich lub licencjackich zostaną nagrodzeni uczestnictwem w szkoleniu Akademia DIMAQ Basic w formie online, również z egzaminem DIMAQ. Ponadto wyróżnieni uczestnicy konkursu będą mieli możliwość odbycia płatnych praktyk zawodowych u jednego z partnerów konkursu.

Konkurs kierowany jest do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, których prace dyplomowe z zakresu marketingu internetowego zostały obronione w okresie od 1 stycznia 2020 do 31 lipca 2023 r.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 16 sierpnia 2023 r. przesłać zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Wraz z formularzem należy dołączyć plik PDF z pracą dyplomową, pamiętając o usunięciu informacji identyfikujących, takich jak imię i nazwisko autora, imię i nazwisko promotora oraz nazwa uczelni. Dodatkowo należy dołączyć skan dowolnego dokumentu z uczelni potwierdzającego pozytywną ocenę z obrony pracy dyplomowej (np. zaświadczenie z dziekanatu lub ksero dyplomu). Przed przystąpieniem do konkursu, uczestnicy muszą zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Pełny harmonogram konkursu:

  • Termin nadsyłania zgłoszeń: od 15 czerwca do 16 sierpnia 2023 r.
  • I ETAP: ocena nadesłanych prac: od 16 sierpnia  do 15 września 2023 r.
  • II ETAP: ocena prac wyłonionych w pierwszym etapie: od 18 września do 29 września 2023 r.
  • Obrady jury odbędą się między 26 września do 29 września 2023 r.
  • Ogłoszenie wyników: 4 października 2023 r.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie DIMAQ Uni, gdzie czekają na studentów atrakcyjne nagrody i możliwość wyróżnienia się w świecie marketingu internetowego. Trzymamy kciuki za Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia!

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie dimaquni.com 

Organizatorzy: DIMAQ, Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa
Patroni medialni: Rocket Jobs, Digital X, Perspektywy, Nowy Marketing, DlaStudenta.pl