W XI edycji ogólnopolskiego konkursu DIMAQ UNI 2022 zwyciężyły:

 

W kategorii prac magisterskich:

 

Weronika Wojewódzka z pracą: Rola treści w pozycjonowaniu stron internetowych (Szkoła Główna Handlowa)

Laureatka otrzymuje nagrodę główną – bezpłatne uczestnictwo w Studiach Podyplomowych Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

W kategorii prac licencjackich:

 

Patrycja Zadrożyńska z pracą: Automatyzacja marketingu jako narzędzie do analizy potrzeb klientów (Wyższa Szkoła Menadżerska w Warszawie).

Nagrodą jest bezpłatny udział w Akademii DIMAQ Basic z możliwością podejścia do egzaminu DIMAQ.

 

W kategorii prac podyplomowych:

 

Karolina Talik z pracą: Wykorzystanie trendu konsumenckiego LOHAS w komunikacji marketingowej sklepów internetowych oferujących sprzedaż w modelu subskrypcji (Szkoła Główna Handlowa).

Nagrodą jest bezpłatny udział w Akademii DIMAQ Professional z egzaminem DIMAQ.

Prace nadesłane na tegoroczny konkurs DIMAQ UNI cechowały się dużą aktualnością. Ich autorzy mają świadomość znaczenia marketingu internetowego w efektywnym prowadzeniu biznesu. Wiedza nabyta na poszczególnych etapach edukacji została wykorzystana do zaprezentowania ciekawych rozwiązań wynikających z zainteresowania czy doświadczenia zawodowego absolwentów. To ogromna wartość, która ma szanse przełożyć się na konkretne działania. Wierzę, że ich autorzy będą potrafili przekuć swoje analizy i wnioski na skuteczną realizację określonych celów biznesowych. – mówi Ewa Ziętek-Maciejczyk, PR & marketing director w Result Media.

Konkurs był adresowany do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, którzy obronili swoje prace magisterskie, licencjackie, podyplomowe z zakresu marketingu internetowego w okresie od 1 stycznia 2017 do 31 lipca 2022. Nadesłane prace oceniane były przez jury, w którego skład weszli  między innymi posiadacze certyfikatu DIMAQ oraz certyfikowani trenerzy DIMAQ.