Jury

Marcin Dalewski

Senior Communications Manager, Zenith

I????????? ?????????????? ??????? ???? ??+ ????? ?????????? ?? ??? ????? ???????? – ???? ?????? ?? ????????????? ?????????? ?? ???????? ???????? ?????? ?? ????????? ????? ????????? ??? ???? ???????? ??????? (???????? ??????????, ?????????) ??? ??? ???? ? ?????.

Tomasz Kudrzycki

Trener Biura Reklamy Polska Press Grupa

Od 15 lat związany z branżą reklamy digital u wiodących wydawców (ONET, RASP). Ekspert w kreowaniu, przekazywaniu i doskonaleniu wiedzy marketingowej o reklamie online. Na co dzień pracuje w strukturach biura reklamy PPG.

Agnieszka Pawłowska

Program Manager & Subject Matter Expert w Kantar

Socjolożka, program managerka, zajmująca się ewaluacją reklam w środowisku digitalowym. Ekspertka z zakresu metodologii badań Brand Lift Insights oraz Context Lab. Zaangażowana w inicjatywę przygotowującą świat marketingu do ery post-cookie. Miłośniczka digitalu z certyfikatem DIMAQ Professional.

Marta Gątarczyk

Communications Manager, Publicis Media

Od 9 lat w branży marketingowej. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczęła jako Specjalista do spraw Marketingu w PLL LOT, gdzie m.in. była odpowiedzialna za komunikację marki w regionie CEE.  Następnie, po blisko trzech latach po stronie klienta przeszła do agencji. W 2016 roku rozpoczęła pracę w agencji Starcom, gdzie nabywała doświadczenia pracując dla takich klientów jak: Viacom, LOTOS, PKN Orlen i Pirelli. Obecnie od blisko 2,5 roku pracuje w Publicis Media, gdzie jako Communications Manager zajmuje się brandem Disney a wcześniej koncernem LVMH.

Sandra Płoszaj

CMO Reklamadlabiznesu.pl

Marketer = Praktyk

Skille: SoMe, Marketing Outsourcing

Zaangażowana w marketing swoich Klientów od kilku lat próbuje podbić świat marketingu. 

Narzędziowiec i wielbiciel automatyzacji. Od roku absolutnie zafascynowana SEO. 

Razem z team Reklamadlabiznesu.pl uzyskuje dla klientów dwucyfrowe wzrosty. 

Współpracowała przy projektach marketingowych dla takich marek jak Omida Group, Polski Rejestr Statku S.A., Energa Invest Sp. z o.o, oraz Elis Textile Services Sp. z o.o. 

Pracuję w oparciu o model Marketingu Outsourcing, który ma nadzieję, podbije świat biznesu.

Wierzy, że na sukces składa się praca, doświadczenie i mocny zespół.  

Weronika Ladzińska

Marketing Manager, Brand Active 

Od kilku lat związana z branżą marketingową, prowadząc działania w zakresie marketingu B2B oraz B2C. Wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, szkoleniowiec. Posiadaczka certyfikatu DIMAQ Professional.
Specjalizuje się w kompleksowym koordynowaniu procesu kampanii marketingowych, od etapu strategii, do wdrożenia. Zwolenniczka koncepcji holistycznego podejścia do marketingu, przy szczególnym uwzględnieniu procesów digitalowych.

 

Agnieszka Obstarczyk

Ekspert CDP & Marketing Automation, User.com

Strateg digital marketingu z 12 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w marketingu technologicznym, customer experience i działaniach w obszarze marketing automation.

Projektuje i wdraża doświadczenia klientów, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań automatyzacji marketingu, w różnych kanałach komunikacji.

 

Judyta Foksa

Kierownik Działu Marketingu
Salon Świtoń-Paczkowski Zielona. GóraAutoryzowany dealer marek Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, CUPRA oraz SEAT.

Kierownik Działu Marketingu w salonie samochodowym Świtoń-Paczkowski Zielona Góra. Z marketingiem internetowym związana od 10 lat, z marketingiem branży automotive od 3 lat. Właścicielka agencji marketingowej Infinity360 oraz założycielka marki biżuteryjnej FOXA Jewelry. Trenerka grafiki, Social Mediów oraz certyfikowany coach managerski. Jej kompetencje marketingu internetowego potwierdza zdobyty i obroniony certyfikat DIMAQ. Motto, którym kieruje się w życiu: „Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękoma w kieszeni. „

Marcin Stanek

Senior Project Support Specialist w Grupie Wirtualna Polska

Od 10 lat zdobywam doświadczenie zarówno po stronie klienta, jak i agencji, a także wydawców, m.in. w Beko, CEDC, MullenLowe Group, Wirtualnej Polsce. Ciągle szukam nowych horyzontów w branży reklamowej, PR oraz e-commerce, aby poznać je od podszewki. Miałem do czynienia z BTL-em, ATL-em oraz eventami, ale to e-marketing stał się ścieżką, po której kroczę od dłuższego i codziennie odkrywam jej nowe szlaki.

Walery Stasiak

Product Manager, TUATARA

Product Manager w polskiej spółce TUATARA. Od 2012 r. związany z branżą marketingową, a od 2016 r. z branżą IT i nowych technologii. Łączy kompetencje z obszaru product managementu, user experience, digital marketingu i analityki.

Adam Romanowicz

Integrated Communication Senior Manager, Wavemaker

Od 10 lat związany z branżą reklamową. Zarządza zespołem obsługującym klientów z wielu branż, m.in. finansowej, motoryzacyjnej, handlowej. Jako lider innowacji w agencji blisko współpracuje z [m]spark, platformą innowacji technologicznych z obszaru marketingu i reklamy. Miłośnik dobrej muzyki i dobrego jedzenia.

Wioleta Adamiec

Digital Manager, Henkel Polska 

Od ponad 8 lat związana z marketingiem. Pierwsze doświadczenie zdobywała w firmach telekomunikacyjnych, teraz związana z branżą FMCG. Pasjontatka digitalu. W Henklu odpowiada za wdrożenie i optymalizację strategii digitalowej dla marek z kategorii domowych środków czystości, rozwój nowych kanałów komunikacji online (m.in. social media, e-mail marketing) oraz wsparcie działań sprzedażowych w e-commerce. W kampaniach łączy kreatywne podejście z analitycznym zacięciem. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Szkoły Głównej Handlowej, posiadaczka certyfikatu Dimaq Professional.

Magdalena Słomczewska-Klimiuk

właścicielka i założycielka agencji reklamowej AntGo

Jest właścicielką i założycielką agencji reklamowej AntGo. Wcześniej pracowała jako Product Portfolio Manager w ETI European Food Industries, gdzie koordynowała działania marketingowe oraz w Sodexo Benefits and Rewards Services Polska, gdzie jako Marketing Manager m.in. tworzyła i wdrażała strategie marketingowe i komunikacyjne. Karierę rozpoczynała w Polskich Liniach Lotniczych LOT – zajmowała się tam tworzeniem strategii komunikacji i prowadzeniem projektów marketingowych w Polsce i za granicą.

Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych na kierunku marketing i public relations. Posiada również certyfikat DIMAQ.

Agnieszka Rzepkowska

Dyrektor ds. komunikacji markeitgnowej w PZU

Komunikacją marketingową zawodowo zajmuje się od ponad 13 lat. Wcześniej doświadczenie zdobywała w strukturach sprzedaży i zarządzania ofertą produktową. Obecnie pełni funkcję Dyrektora ds. Komunikacji Marketingowej w PZU, gdzie odpowiada za strategię komunikacji marki, działania ATL, digital, content marketing, komunikację w mediach społecznościowych oraz planowanie i zakup mediów. Wcześniej jako Brand Manager odpowiadała za zarządzanie produktem i komunikacją  marki TUI, a następnie budowanie wizerunku i strategię komunikacji marki Nationale – Nederlanden. Absolwentka The Chartered Institute of Marketing  by Questus. Posiada tytuł Executive MBA zdobyty w Collegium Humanum – Szkole Głównej Menedżerskiej.

Tomasz Kosko

Head of Consumer Insight, Polpharma

Od 10 lat związany z Polpharmą – największą w Polsce firmą farmaceutyczną i jednym z największych marketerów w kraju. Polpharma jest liderem w wielu kategoriach leków OTC i właścicielem takich brandów jak Pyralgina, Biotebal, Ranigast, Polopiryna czy Ibuvit.

Kieruje działem Consumer Insight odpowiedzialnym za badania konsumenckie, media i digital, komunikację i produkcję reklamową oraz PR.

Laureat tytułu Marketer Roku wg Media i Marketing oraz 7-krotny zwycięzca Effie w kategoriach long term marketing excellence oraz leki i suplementy diety.

Bartosz Ogonowski

Właściciel Agencji Marketingowej Cognitemo

Z wykształcenia psycholog społeczny, z marketingiem związany od 2007 roku, posiadacz certyfikatu DIMAQ Professional. Pomaga małym i średnim firmom rozwijać swoją obecność w świecie marketingu internetowego. Ma doświadczenie w pracy z markami B2B (Stava, Higma Service, Lean to Win) jak i B2C (FCOM). Specjalizuje się w content marketingu i reklamach internetowych. Ponadto prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

Magdalena Sosnówka

Media Manager, Star Media | Star Digital

Managerka z 15-letnim doświadczeniem  w branży marketingowej i reklamowej. Zajmuje się  wdrażaniem i nadzorowaniem strategii w zakresie mediów cyfrowych i offline, zarządzaniem procesem planowania i zakupu mediów, koordynowaniem realizacji  projektów oraz analizą odpowiednich badań.

W wolnym czasie trenuje muay thai. Urlopy spędza na żeglowaniu po morzach południowej Europy.

Maja Myślińska

Digital Growth Strategist w Publicis Worldwide Poland

Z agencją Publicis Worldwide Poland związana od 2014 r. Zaczynała jako moderatorka i twórczyni treści na kanałach social mediowych znanych marek, np. Carlo Rossi, Kiełbasy Morlińskie czy No-Spa. Obecnie pełni rolę Digital Growth Strategist i odpowiada m.in. za przygotowywanie strategii na potrzeby procesów new business oraz wsparcie strategiczne marek Sanofi w digitalu. W agencji Publicis Worldwide od początku dała się poznać jako osoba dopinająca wszystko na ostatni guzik oraz łącząca wiele obszarów kompetencji i narzędzi tak, by w pełni odpowiadać na potrzeby biznesowe klientów. Pracowała zdalnie na długo przed tym, zanim stało się to modne.

Mateusz Gołębiowski

Założyciel i CEO, Pryzmat Media

Marketer z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał zarówno rozwijając początkujące startupy jak i współpracując z największymi markami w Polsce. Specjalizuje się w sprzedaży na marketplace’ach i od 2 lat prowadzi własną agencję Pryzmat Media, która skupia się na wspieraniu sprzedawców na platformie Allegro oraz Amazon. Wiedzą i zdobytym doświadczeniem dzieli się na kanale YT oraz blogu.

Magdalena Anna Szmidt

Specjalista ds. Automatyzacji Marketingu, TVN

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego specjalizacja: marketing polityczny. Specjalista ds. automatyzacji marketingu w zespole Anti-Churn, w Player.pl, Warner Bros. Discovery.  Pisze bloga, na którym chętnie dzieli się wiedzą, którą zdobyła podczas kilkunastu lat pracy w marketingu internetowym oraz podczas kursów fotograficznych: www.magdalenaszmidt.com/blog. Autorka e-booka „50 skutecznych przepisów na promocję marki online”.

FB: https://www.facebook.com/magdalenaannaszmidt

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/magdalena-anna-szmidt/

Michał Herok

Founder & CEO – SEOgroup

Absolwent studiów MBA na GFKM i RSM Erasmus University oraz studiów podyplomowych marketing internetowy na SGH. Od 2001 roku działa w branży internetowej, swoje doświadczenie zdobywał w takich agencjach jak huevo czy engine. Były wykładowca na SGH, PJATK i WSB. Od 2008 r. właściciel, a od 2018 r. również Prezes Zarządu SEOgroup Interactive SA. Prywatnie pasjonat motoryzacji, zwłaszcza japońskiej, muzyki elektronicznej, biegania, pieszych wędrówek, fan „Gwiezdnych wojen” oraz klocków LEGO (szczególnie serii Star Wars, Castle i Pirates).

Paula Witusik

Senior Content Specialist, GroupM

Absolwentka kierunku komunikacja medialno-marketingowa. Od 6 lat związana z GroupM,  gdzie w ramach plisty współtworzy team content marketingu i reklamy natywnej, obsługując strategicznie i projektowo kampanie dla klientów domów mediowych Mindshare, Wavemaker i Mediacom.

Paulina Kaźmierczak

Brand Manager OTC, Bausch Helath

Brand Manager OTC z wieloletnim doświadczeniem w obrębie branży farmaceutycznej. Z wykształcenia farmaceutka, zdobywała wiedzę z zakresu farmacji m.in. w aptekach,  dziale sprzedaży (OTC & Rx) jednak największym zainteresowaniem darzy brand marketing. Szerokie doświadczenie owocuje dobrym zrozumieniem kategorii lakowych oraz podejścia do farmaceutów, lekarzy i konsumentów. Obecnie mocno skoncentrowana na rozwoju w zakresie Digital Pharma Marketingu.

Marta Sprzączak

Senior Account Manager, OMD sp. z o.o.

Z branżą marketingową związana jest od 10 lat. Swoje doświadczenie zdobywała podczas wieloletniej współpracy z takimi markami jak m.in. Henkel oraz McDonald’s. W agencji OMD odpowiada za kompleksowe działania z zakresu planowania oraz egzekucji strategii mediowych dla McDonald’s. Współautorka kampanii nagradzanych w branżowych konkursach, m.in. w: Effie Awards, Mixxx Awards, Innovation. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego i Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Project Management.

Małgorzata Strzępa

Influencer marketing lider w agencji Performance Media.

Związana z branżą digital marketingu od 11 lat. Zdobywała swoje doświadczenie zawodowe zarówno w pracy po stronie Klienta, jak również agencji digital marketingu. Obecnie zarządza zespołem Influencer Marketingu, prowadzi kampanii dla wielu międzynarodowych i lokalnych marek, odpowiada również za opracowanie strategii komunikacji, których celem jest łączenie wielu narzędzi digital w jeden holistyczny ekosystem.

Absolwentka Szkoły Strategii Marki oraz posiadaczka certyfikatu DIMAQ Professional.

Magdalena Królik

Senior Client Performance Specialist, Dentsu Polska.

Marcin Banasiak

Specjalista ds. marketingu internetowego z ponad 5-letnim doświadczeniem w zakresie performance marketingu, strategii i komunikacji online, działań CRM oraz zarządzania serwisami internetowymi. Doświadczenie zawodowe zdobył zarówno po stronie klienckiej (Deutsche Bank, Nordea, Akzo Nobel), jak i agencyjnej (iProspect, Grupa Dentsu) realizując projekty digitalowe dla Grupy Cyfrowy Polsat. Absolwent E-biznesu na SGH oraz kierunku międzynarodowego Digital Strategy wydanego przez Chartered Institute of Marketing w Londynie.

 

 

Joanna Przemyślańska-Włosek

Senior Digital Manager Starbucks

Marketingowiec z wieloletnim doświadczeniem, ekspert w obszarze digital marketingu. Doświadczenie zdobywała m.in. w międzynarodowych firmach z branży rekrutacyjnej – GIGroup, oraz spożywczej – Kaufland. Obecnie pracuje w Amrest i odpowiada za działania digitalowe dla marki Starbucks.

 

Joanna Augustyniak

Strategic Project Director
Agencja Marketingowa V&P

Joanna Augustyniak pracuje w różnych obszarach marketingu od 10 lat. Prowadziła zespół Digital & E-commerce w NIVEA, opracowując i wdrażając działania na polskim i bałtyckich rynkach. W NESPERTA jako Brand Manager odpowiadała za launchowanie i rozwijanie marek kosmetycznych, w tym również za ich komunikację TTL. Obecnie jako Strategic Project Director, w strukturach agencji V&P jest odpowiedzialna za opracowanie strategii i nadzór nad zespołami pracującymi dla jednego z kluczowych klientów – Volkswagen Financial Services.

 

Marcin Orzechowski

Senior Client Leadership Executive ,Mindshare Polska

Pracuję w marketingu internetowym od ponad 8 lat. Moje ulubione obszary w tym zakresie to performance, programmatic buying oraz mobile. Działam w części Client Service w Mindshare. Digital Marketing to obszar, który cały czas się zmienia. Będąc częścią jego mechanizmów cały czas uczę się nowych rzeczy, z czego czerpię ogromną satysfakcję.

Łukasz Ziarkiewicz

Digital Manager, Pure Play

Z digital marketingiem związany blisko 10 lat – z agencjami takimi jak Codemedia (Media planner), Dentsu Aegis Network (Programmatic Specialist w ramach spółki Amnet). Obecnie Digital Manager w firmie Pure Play, agencją mediową której podstawową wartością jest transparencja.

Matylda Szymalska

Prezes Zarządu / CEO, STREETCOM POLAND sp. zo.o, HASH FM sp.zo.o

CEO Grupy Streetcom od 14 lat. Pod jej skrzydłami grupa Streetcom rozrosła się o kolejne spółki i rozwinęła unikalną na skalę europejską własną społeczność (największą w EU – ponad 500 tys. nano i mikro influencerów). Dzięki jej działaniom grupa Streetcom powiększyła swoją ofertę o nowe brandy i kompetencje, w efekcie czego powstała unikatowa agencja, będąca pionierem w obszarze wprowadzania nowych produktów na rynek i kampanii relaunchowych dla branż FMCG i e-commerce. Inicjatorka prac nad stworzeniem unikalnej metodologii STIR2 opartej o teorię wpływu społecznego i badaniach Salomona Ascha dotyczących konformizmu, która wykorzystywana jest przy realizacji projektów w Streetcom. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując zarówno w mediach jak i po stronie agencji. Budowała consumer experience dla największych marek na długo zanim stało się to modne. Uwielbia pracę z ludźmi i odkrywanie ich unikalnych talentów. Mentorka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Jan Pantuła

Digital Account Manager. Od kilku lat zajmuje się kampaniami performance, content marketingiem. Pracuje w jednej z największych międzynarodowych agencji, koordynując korporacyjne kampanie oraz samodzielnie prowadzi projekty publicystyczne, e-commerce`owe, SEO-we. Teorię przekłada od razu na praktykę. Zaraz po pracy w digitalu, wspina się i żyje w stylu slow.

Paulina Pawińska

TEAM CYCLONE HEAD CEED, UNIVERSAL MCCANN

Od 15 lat współpracuje z klientami w zakresie marketingu mediowego, zarządzając zespołami plannerów i buyerów, budując strategie i tworząc efektywne rekomendacje online i offline. Przez ostatnie 8 lat w Grupie MEDIABRANDS miała okazję obsługiwać globalne marki, obecnie natomiast jej obowiązki to leadowanie międzynarodowego HUBu obsługującego klienta premium w regionie CEED.

 

Mateusz Płatnerz

Paid Social Coordinator, Performics

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku e-biznes, ze specjalnością marketingu internetowego. Związany z branżą mediową od 2014 roku. Odpowiada za planowanie oraz koordynację projektów i działań na rzecz klientów Publicis Groupe, na platformach takich jak Facebook, Instagram, Youtube, Twitter czy LinkedIn. W 2019 roku był odpowiedzialny za realizację pierwszej płatnej kampanii na Pinterest w Polsce. Jego doświadczenie obejmuje pracę z kilkudziesięcioma największymi klientami na rynku.

Barbara Kucharczyk

Digital Innovation Manager, Żabka Polska

Swoją przygodę w branży marketingowej rozpoczęłam nietypowo, ponieważ po stronie domu produkcyjnego. Tworzyłam spoty reklamowe i content video w butikowej agencji Black Rabbit. Wtedy nikt jeszcze nie mówił „Content is the king” ?.  Następnie zahaczyłam o świat agencyjny i MSN-owy, aż finalnie trafiłam do retailu. Po kilku latach w Rossmannie, trafiłam do Żabki, w której obecnie zajmuję się innowacjami z obszaru digital.

Łukasz Borak

Marketing Manager, Volvo Car Poland

Marketing manager Volvo Car Poland. Z branżą marketingu związany od ponad 15 lat. Ekspert w marketingu branży automotive.

 

Katarzyna Kęcka

Digital Project Management Leader, Performance Media

Z marketingiem internetowym związana od 8-miu lat, od 4 lat po stronie agencji Performance Media, gdzie zarządza zespołem project managerów obsługujących kreatywne projekty digitalowe.

Doświadczenie budowała głównie w obszarze komunikacji i social mediów, a także w zarządzaniu niestandardowymi projektami digitalowymi dla marek globalnych. Miłośniczka Instagrama, polskich marek i dobrej komunikacji. Absolwentka studiów z marketingu internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego, posiadaczka certyfikatu DIMAQ Professional.

 

Mateusz Wozniak

Head of Marketing, headofmarketing.net  

Certyfikowany marketer. Dzięki nieliniowej ścieżce kariery doświadczenia zawodowe zdobywane w różnych typach organizacji i sektorach w Polsce i na świecie na stanowiskach sprzedaży, marketingu i rozwoju biznesu pomagają Mateuszowi we wdrażaniu zorientowanych na biznes i holistycznych działań marketingowych. Absolwent The Chartered Institute of Marketing (Diploma in Professional Marketing – Driving Innovation), DIMAQ Professional, Full Member of Trend House — Innovation Ecosystem Clubhouse.

Bartłomiej Matulewicz

Senior Conversion Analyst
Sunrise System

Przygodę z marketingiem zacząłem 10 lat temu, od 5 lat robię to zawodowo. Aktualnie skupiam się na SEO/CRO/UX, ale nie zamykam się na rozwój w innych obszarach marketingu. Prywatnie współtworzę portal internetowy o historii piłki nożnej www.rfbl.pl.

Patryk Ciechanowski

Founder, Spoko Marketing

Lubi robić spoko rzeczy, dlatego otworzył agencję Spoko Marketing, kawiarnię Spoko Cafe i sklep internetowy SpokoKawa.pl 🙂 Od wielu lat zajmuje się marketingiem internetowym oraz przedsiębiorczością. Jest także kierownikiem Zakładu Nowych Mediów w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku, w ramach którego działa kierunek Nowe media i e-biznes. Za kluczowe w marketingu uważa jak najlepsze zrozumienie konsumenta, dlatego wiele swoich działań opiera na wiedzy z zakresu psychologii. Posiadacz certyfikatu DIMAQ Professional.

Paweł Kaczmarski

Senior Digital Innovation Manager, Polpharma

Absolwent dwóch uniwersytetów w Tuluzie na kierunkach Nauki Polityczne oraz Techniki Informacji i Komunikacji. W branży Digital od 15 lat. Stawiał pierwsze kroki w branży w jednej z największych agencji reklamowych na świecie Saatch&Saatchi, gdzie był odpowiedzialny za działania Digital dla takich klientów jak Visa, Toyota, PKO BP, Philips, również w kontekście międzynarodowym. Następnie rozwijał swoje doświadczenie już po stronie klienta i przez kilka lat zajmował się rozwiązaniami digitalowymi dla większości marek firmy Danone. Od kilku lat realizuje się w branży farmaceutycznej, w największej firmie w Polsce czyli Polpharmie, gdzie opiekuje się projektami digital oraz innowacjami dla lekarzy i farmaceutów.

Rozalia Derewenda-Zasłona

Kierowniczka zespołu komunikacji, PZU Zdrowie

Odpowiada za działania wizerunkowe ogólnopolskiej spółki medycznej. Od 10 lat związana z sektorem zdrowia i ubezpieczeń, gdzie, oprócz public relations, zdobyła doświadczenie m.in. w marketingu produktowym oraz projektach sponsoringowych i CSR. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Podyplomowych Studiów PR oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Autorka artykułów branżowych w czasopismach „PR Manager”, „Social Media Manager”, „Nowa Sprzedaż”. Posiada certyfikat DIMAQ Professional.

Piotr Majchrzak

Junior Media & Production Manager, LOTTE Wedel

Od ponad 8 lat w branży marketingowej. W zespole mediowym E.Wedel przygotowuje i realizuje kampanie cross mediowe dla wszystkich marek z portfolio, w tym w zakresie komunikacji telewizyjnej, digitalu, social mediów czy influencer marketingu. Absolwent Szkoły Strategii Marki SAR.

Teresa Bęben

Employer Branding Specialist w Allegro

Zawodowo (i etatowo) zajmuje się employer brandingiem. Od strategii, przez kreację, marketing i PR rekrutacyjny, komunikację wewnętrzną, koordynację produkcji, po analitykę i raportowanie. Pracowała z markami, które znają prawie wszyscy i z markami, które właśnie wchodziły na rynek. Skończyła Szkołę Strategii Marki w SAR. Ma certyfikat DIMAQ Professional.

Konrad Jałoszyński

Konsultant Digital Marketing i E-commerce | Właściciel, Digital Manager – marketing dla małych i średnich firm.

Marcin Nietrzebka

Kierownik Działu Badań i Analiz Rynkowych, Ringier Axel Springer Polska

Z wykształcenia socjolog, z zamiłowania badacz rynku, od 21 lat związany z rynkiem mediów. W biurze Reklamy RAS koncentruje się na badaniach dotyczących efektywności komunikacji marketingowej w internecie, w tym reklamy display i content marketingu.

Kamil Sztubecki

CEO, Roial Agencja Interaktywna

Z branżą internetową związany jest od 14 lat. Zanim w 2013 roku jako
współwłaściciel rozpoczął zarządzanie agencją interaktywną Adlike, do jego
zadań należało budowanie i wdrażanie strategii marketingu efektywnościowego
dla największych marek w Polsce i za granicą oraz zarządzanie kilkuosobowym
zespołem plannerów mediowych. Współautor książki „Marketing internetowy”
wydawnictwa Poltex. Od 2017 właściciel agencji interaktywnej Roial z którą
realizuje kampanie e-performancowe zarówno dla małych jak i dużych firm.
Prywatnie fan koszykówki i snowboardu.

Wiktor Błaszczyk

Marketing Automation Expert, Polpharma