II ETAP – Jury DIMAQUni 2023

Grzegorz Krzemień

Prezes GoldenSubmarine

DIMAQ – Przewodniczący Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska

Artur Maciorowski

Trener DIMAQ

Konsultant i szkoleniowiec eCode.pl

Redaktor Prowadzący Magazyn Online Marketing

Robert Rydz-Mościcki

DIMAQ Trainer

Client Success Guru at Performance Media

 

Tomasz Kudrzycki

Trener DIMAQ

Certyfikowany Trener Biznesu

Paulina Kaim

Head of Strategy & Growth w Madokado

Bartosz Sikora

Digital Communications w Havas Media Network Poland

Trener DIMAQ 

dr Aleksandra Smyczyńska

Director of Communication and Public Affairs w E.ON Polska

Wykładowczyni na Uniwersytecie Jagiellońskim 

 

Oliwia Kwiatkowska

Operations Manager w Bestin.media

Członek Zarządu Fundacja Edukacja i Integracja Pokoleń

Tadeusz Żórawski

Global eCommerce Strategy Director w Molecular Worldwide Omnicom Commerce Group

Wykładowca w Szkole Mistrzów Reklamy

Marcin Żukowski

Współtwórca Nieagencji i NEWHOMERS

Autor dwóch bestsellerów – „Twoja firma w social mediach” oraz „Ty w social mediach”.

Agata Czech

CEE Digital Director w Haleon

 Trenerka DIMAQ 

dr hab. Tymoteusz Doligalski

dr hab. Tymoteusz Doligalski – Zakład e-Biznesu SGH

Bartosz Paczyński

Właściciel agencji marketingowej Content Hero

Wykładowca akademicki (Akademia Leona Koźmińskiego)

Trener DIMAQ 

Łukasz Bis

Wykładowca w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

CEO InternetBeta

Członek Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska

Justyna Trzaska

Trenerka DIMAQ

Digital Activation Manager w Bionorica SE

Rafał Staszkiewicz

CEO | Co-Founder w Looksoft Advertising

Managing Director W NEKK – agencja pharmamarketingowa

I ETAP – JURY DIMAQ Uni 2023

Justyna Kapusta

Account Manager

Questpass

 

Pierwsze szlify pod kątem eventów i videomarketingu zdobywała w agencji WebDoctor. Zajmowała się również tematami bliższymi dziennikarskiemu wykształceniu w Grupie Wydawniczej 6PM. Wróciła jednak do marketingu najpierw w Admetrics, a później Niro Media Group, gdzie koncentrowała się na performance marketingu.

W międzyczasie wykładała na WNPiD Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przedmiot Techniki Nowych Mediów.

Aktualnie prowadzi kampanie dla topowych marek w Questpass_>>, współpracując z największymi domami mediowymi i agencjami marketingowymi w Polsce.

Była również prelegentką 36. Dimaq Voice.

Michał Wojtas

Head of Content

Agencja Mido

 

Michał Wojtas w Mido koordynuje działania socialowe ze strategicznymi, kreatywnymi i produkcyjnymi oraz czuwa nad pracami zespołu i dba o jego rozwój.

Posiada dziewięcioletnie doświadczenie agencyjne (social media, content marketing). Pracował dla takich klientów, jak: Seat, Stokrotka, Tarczyński, Europejskie Fundusze Leasingowe, Rockstar Energy Drink, Dr Pepper.

Absolwent Socjologii Reklamy i Komunikacji Społecznej oraz studiów podyplomowych Social Media & Content Marketing i Moderator Design Thinking.

Joanna Waszak

Kierowniczka Komunikacji Marketingowej

E.ON Polska S.A.

 

Swoją przygodę z marketingiem rozpoczynała w branży edukacyjnej oraz finansowej. Od blisko 8 lat specjalizuje się w marketingu B2B. Odpowiada za strategię komunikacji z klientami biznesowymi i sektorem publicznym oraz realizację celów marketingowych. Jej specjalnością są kampanie lead generation oraz content marketing. Wdrożyła pierwszy program social selling & employee advocacy w branży energetycznej.

Od ponad 2 lat prowadzi podcast E.ON Talks, w którym ze swoimi gośćmi rozmawia m.in. o zrównoważonym rozwoju w biznesie, transformacji energetycznej, wyzwaniach klimatycznych.

Pozazawodowo realizuje się jako wolontariuszka. Współtworzy fundację Odyssey of the Mind Polska, która rozwija zdolności twórczego myślenia u dzieci i młodzieży.

Paweł Kondrat

SEO Project Manager

Performance Media

 

Doświadczenie w marketingu internetowym zdobywał zarówno pracując bezpośrednio z Klientem, jak również po stronie domu mediowego. Pracował nad zwiększeniem widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania zarówno dużych marek i tych mniejszych. W swojej pracy stara się zawsze kreatywnie pochodzić do działań SEO oraz content marketingu.

Swój wolny czas spędza na planowaniu kolejnych podróży, spacerach z psem i gotowaniu.

Monika Surma-Dziubałtowska

Digital Communication Manager

Publicis Groupe

Od 8 lat w branży marketingowej. Swoje doświadcznie zawodowe rozpoczeła w Mindshare, gdzie zajmowała się komunikacją dla m.in. Mazda Motor Poland i Chanel. Następnie w 2016 roku rozpoczęła parcę w Zenith, gdzie nabywała doświadczenie all mediowe parcując dla takich marek jak: Hohland, Velvet Care, Notino, Lactalis.

Później w Publicis Media tworzyła strategie digitalowe dla marek koncerny LVMH. Obecnie jako Digital Communication Manager wraz ze swoim zespołem zajmuje sie komunikacją brandu Disney+.

Krystyna Krzywania

Campaign Manager w EY na regionu Europa Zachodnia

EY

 

Kilkanaście lat w branży i wielowymiarowe doświaczenie: trade marketing, brandig, kampanie online i ofline, direct marketing, SEO, analityka internetowa, marketing automation.

Wykładowczyni analityki internetowej w Wyższej Szkole Bankowej.

 

 

Olga Szymkowiak

Senior Creative Content Specialist

GroupM

Z marketingiem i branżą mediową związana od ponad dekady. W ostatnich latach zajmuje się przede wszystkim content marketingiem, łącząc kreatywne podejście do rozwiązywanie problemów z umiejętnościami strategicznymi. Lubi briefy, które są dla niej wyzwaniem – praca nad nimi jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca.

 

Anna Woźniak

Senior Customer Experience Specialist

InPost

 

Od ponad 15 lat związana z marketingiem, przede wszystkim w obszarze eventów oraz promocji w branży finansowej.

Całe życie ciekawiły ją nowe technologie, co spowodowało, że od 2019 roku co raz częściej podejmowała wyzwania w obszarze digital marketingu. Przygoda, która rozpoczęła się rebrandingiem aplikacji mobilnej upewniła ją, że to właśnie zetknięcie świata cyfrowego i doświadczenia klienta najbardziej ją pasjonuje. Zaowocowało to zmianą pracy, co pozwoliło dalej rozwijać tę pasję w firmie InPost.

Piotr Wiśniewski

Sales Enablement Specialist

RTB House

 

W branży digital marketingu od ponad 5-ciu lat. Absolwent SGH na kierunku e-biznes, od 2022 związany z RTB Housem z zespołem Sales Enablement. Wcześniej pracował w zespole sprzedaży w polskim oddziale Gemiusa oraz przez krótki okres w polskim oddziale sieci afiliacyjnej Adtraction.

Weronika Gładych

Marketing Manager

Adrino

 

W branży reklamowej od 2010 roku, a w Adrino od 2013 roku. Wcześniej na stanowisku Senior Account Manager (kompleksowa obsługa domów mediowych; wdrażała jedne z pierwszych kampanii rich mediowych na mobile w Polsce), od 2021 jako Marketing Manager zarządza działaniami marketingowymi spółki.Wcześniej doświadczenie zdobywała jako Account Executive w agencji reklamowej BTL – Hossa Advertising, oraz przez dwa lata w Gadu-Gadu jako Product i Account Manager.

Absolwentka studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej – Marketing i Strategie Marketingowe. Wcześniej kończąc Akademię Morską w Gdyni, gdzie napisała pracę mgr inż. na temat „Zachowania i postawy konsumentów polskich i niemieckich wobec zjawiska reklamy”.

Prowadzi webinary Adrino, gdzie wraz z gośćmi omawia najważniejsze zagadnienia z branży digitalowej z punktu widzenia agencji. Brała też udział jako prowadząca, w Webinarach organizowanych w ramach e-Journalism University.

Wielbicielka wystąpień publicznych, występowała m.in. na konferencji IAB How To Mobile, oraz podczas konferencji Mobile Trends for Experts.

Piotr Dziedzic

Communications Manager

Zenith Poland

 

Z mediami związany od niemal 8 lat. Obecnie zajmuje stanowisko Communications Managera w Zenith Poland, należącym do grupy Publicis Media. Na co dzień odpowiada za obsługę Klienta Disney+ na rynku lokalnym oraz koordynację działań CE. Absolwent SGH.

Agata Struzik-Piasta

Communication Partner

Roche Polska

 

Ukończyła dziennikarstwo i komunikację medialną ze specjalizacją Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim

Od 2017 w Roche Polska zajmowała się digital marketingiem, a obecnie  Communication Partner w Roche Polska

Mirella Anchinowicz

Digital Marketing Manager

HossaBiz Sp. z o.o.

 

Związana jest z szeroko pojętym marketingiem internetowym od ponad 10 lat. Początkowo odpowiedzialna była za rozwój afiliacji w porównywarce finansowej Comperia.pl S.A. a następnie za rozwój porównywarki afiliacyjnej properad.pl. Pracując dla agencji interaktywnej zjednoczenie.com, odpowiedzialna była za obsługę m.in. Invest Komfort, Bayer czy Fortum. Następnie koordynowała rozwój e-commerce dla marki premium z branży wyposażenia wnętrz. Przez kolejne 3 lata związana była z Grupą Polska Press, gdzie odpowiadała za sprzedaż, między innymi produktów online oraz projektów cross mediowych.

Aktualnie koordynuje dział marketingu internetowego w trójmiejskiej grupie kapitałowej, w skład której wchodzą m.in. deweloper, hotele, restauracje, francuska winnica i lokalny browar.

Współorganizator Crash Mondays w Gdyni. Certyfikowany Social Media Manager. Absolwentka podyplomowych studiów SGH na kierunku Zarządzanie Sprzedażą.

Dawid Szypulski

Digital Marketing Consultant

White Bits

 

13 lat doświadczenia w agencjach marketingowych, wcześniej Dentsu, Walk Digital, GONG i The&Partnership.

Pracował głównie z klientami branży technologicznej i motoryzacyjnej. Współtworzył strategię, kampanie i komunikację m.in. dla Netflixa, Microsoftu, Sony PlayStation, Huawei, Media Markt, Plusa, Volkswagena, Toyoty czy Lexusa.

 

Alicja Popiel

Content Marketing Development Manager

Ringier Axel Springer Polska

 

Od 15 lat entuzjastka świata mediów i reklamy i z zaciekawieniem obserwująca i uczestnicząca w tym niezwykle dynamicznym rynku.

Zarządzała projektami dla klientów reklamowych w Agora S.A, Grupie Allegro i Ringier Axel Springer Polska.

Obecnie zajmuje się rozwojem oferty Content Marketingowej w Ringier Axel Springer Polska. Jej kariera to ciągła ewolucja, poszukiwanie i wdrażanie nowych, kreatywnych rozwiązań reklamowych, prowadzenie szkoleń z zakresu content marketingu oraz zarządzanie projektami. Kilkukrotnie, prowadzone przez nią projekty zostały docenione przez branżę, owocując zdobyciem prestiżowych nagród, jak statuetka Golden Arrow, nagroda w INMA Global Media Awards, czy statuetka w konkursie MIXX Awards.

Fascynatka możliwości, jakie dają nowe technologie, jak np. generatywne AI w reklamie.

Poza pracą, uwielbia aktywny wypoczynek (bieganie, taniec, rower), jest zafascynowana psychologią i analizą mowy ciała. Te zainteresowania pomagają jej lepiej zrozumieć ludzi i tworzyć jeszcze skuteczniejsze rozwiązania reklamowe.

Konrad Kowalik

Performance Marketing Expert

Orange Polska

Początek jego przygody w marketingu nastąpił w Arterii – G-partner w Google Ads, następnie przez 4 lata pracował w PKO BP, aktualnie od 1.5 roku w Orange na stanowisku Experta od Performance Marketingu.

Członek SEMowej grupy roboczej IAB Polska.

Prywatnie fan marketingu, skuteczności kampanii performancowych a także rozwoju osobistego.

Tomasz Orłowski

Head of Social Media

Euvic Media

 

Jest świeżo upieczonym szefem zespołu social media w Euvic Media z silnie performancowym spojrzeniem.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Uzupełnia doświadczenie zdobyte w pracy z klientami swoimi prywatnymi eksploracjami mediów społecznościowych – jest  mikroinfluencerem na TikToku prowadzącym kanał gastronomiczny.

Paulina Pięta

Kierownik ds. projektów marketingowych

Formaster S.A. | Dafi

 

Od 12 lat związana z marketingiem i eventami dzięki czemu zna perspektywę w każdej strony: reklamodawcy, agencji, klienta.

Autorka bloga Eventualnie.com. Inicjatorka oraz koordynatorka własnej marki eventów: spotkań networkingowych NetworKINGus. Ma hopla na punkcie planowania i optymalizacji pracy, dlatego pomaga firmom w budowaniu strategii marketingowych.

Obecnie związana z Dafi, gdzie zajmuje się zarówno trade marketingiem: opakowaniami, akcjami wspierającymi sprzedaż dla klientów, jak i marketingiem: mediami, rebrandingiem, strategią i kampaniami marketingowymi.

 

Martin Saczek

Senior Biddable Specialist

Resolution | Omnicom Media Group

 

Od kilku lat zajmuje się prowadzeniem kampanii płatnych w ekosystemie Google oraz szerokim wachlarzu mediów społecznościowych.

W swoim portfolio ma takie marki jak: Barbora, Kontigo, Mercedes, Nazwa.pl, Delonghi, Head&Shoulders czy Tefal.

W swojej pracy bierze szczególny nacisk na szukanie niestandardowych rozwiązań i prowadzenie testów.

Absolwent studiów magisterskich International Business w Szkole Głównej Handlowej.

Izabela Woźniak

Communications Planner

STARCOM SP. Z O.O.

 

Z wykształcenia Psycholożka z zamiłowania Media Plannerka.

W codziennej pracy zajmuje się analizą grup celowych oraz dopasowywaniem odpowiedniej komunikacji do ich potrzeb.

Pasjonuje ją reklama i marketing a swoją wiedzę aktywnie wykorzystuje w planowaniu kampanii reklamowych, które mają znaczący wpływ na wzrost biznesów Klientów.

Dawid Firkowski

Global Marketing Manager

Truvant

 

11 lat doświadczenia marktinowego w pracy z produktami i usługami w świecie onlinowym, oraz offlinowym, dla firm z segmentu B2C i B2B. Doświadczenie zdobywałe pracując na rynku lokalnym jak i będąc opdowiedzialnym za działania międzynarodowe.

W dotychczasowej karierze zajmował się działaniami zaczynającymi się od bezpośredniej współpracy ze sprzedażą i klientami, poprzez przeprowadzanie analiz i badań, aż do tworzenia i implementacji pełnej strategii marketingowej dla firmy oraz nowo powstałych brandów.

Stanisław Chmielarz

Performance Strategist

Reprise Digital

 

Specjalista od performance marketingu i niestandardowych aktywacji digitalowych z ponad 5-cio letnim doświadczeniem. Swoją karierę w marketingu cyfrowym zaczynał od sieci mobilnej, a obecnie planuje media i strategię performance dla klientów grupy mediowej Mediabrands, takich jak Amazon, LEGO, Honda czy Carlsberg.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego.

 

 

Kamil Zabielski

Digital Manager

Resolution Poland

 

Digital Manager z ponad 5-letnim stażem w marketingu. Doświadczony w prowadzeniu i kreowaniu marek w sektorze: farmacji, FMCG, automotive, pet care i beauty, a także w finansach i logistyce.

Karierę rozpoczynał jako planner kampanii offline, obecnie jako project manager zarządza zespołami prowadzącymi szeroko rozumiane kampanie digitalowe.

Dzięki rozległemu doświadczeniu mediowemu, z łatwością znajduje synergie pomiędzy światem online i offline.

Natalia Skrzypek

Digital Media Manager

SMYK

 

Ekspert Digital Media z ponad 13 letnim doświadczeniem w branży, współtwórczyni jednej z pierwszych agencji social media, Socializer S.A, przez lata po stronie agencyjnej realizowała kampanie z szeroko pojętych nowych mediów dla takich marek jak Grupa Cyfrowy Polsat, Microsoft, BNP Paribas, Citi Handlowy, Vistula czy Bacardi. 

Współautorka raportu o polskim pokoleniu Z „Jak zrozumieć dziś pokolenie jutra” oraz pomysłu na pierwszą multikanałową reklamę na żywo dla marki SKODA Fabia, nagrodzonej w 2019 roku srebrnym Innovation Awards. Prelegentka m.in. na konferencjach Forum IAB, inDigital Marketing oraz autorka licznych publikacji o wartości social media w dzisiejszym świecie. Certyfikowana DIMAQ PROFFESIONAL oraz Facebook Certified Media Planning.

Weronika Wieczorek

Growth Marketing Coordinator

LOT Polish Airlines

 

Digital marketerka z ponad 7 letnim stażem, specjalizująca się w performance marketingu.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując po stronie domu mediowego oraz wydawcy, realizując kampanie dla klientów z branż takich jak automotive, telcom i finanse.

Od 2 lat na pokładzie digitalowego teamu w LOT, gdzie jest odpowiedzialna za rozwój zespołu growth marketingu.

Katarzyna Szałęga

Kierownik Produktu ds. Rynku Pozaweterynaryjnego

Vetoquinol

 

Marketer z doświadczeniem na rynkach sieci supermarketów, chemii gospodarczej, farmacji ludzkiej i weterynaryjnej.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego (Marketing, Zarządzanie Projektami) oraz Szkoły Głównej Handlowej (Marketing Internetowy).

Jako kierownik marketingu zarządzała wiodącymi na rynku polskim markami w kategorii suplementów diety, obecnie odpowiedzialna za rozwój marek w rynku pozaweterynaryjnym globalnego producenta farmacji weterynaryjnej. Od wielu lat planująca i wdrażająca liczne kampanie offline i online.

 

Dominika de León

CEO, Marketing Manager

Agencja Defels

 

Profesjonalistka z ponad 20-letnim doświadczeniem, właścicielka butikowej agencji marketingowej, skoncentrowana na osiąganiu celów. Wierzy, że nieodłącznymi elementami sukcesu w każdej firmie są zaangażowanie i praca zespołowa. Wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych i stąd bierze się jej determinacja do szukania optymalnych a nawet niecodziennych rozwiązań.

Stawia na ciągłe doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy w najbardziej interesujących ją obszarach biznesu, marketingu, technologii i innowacji. Posiada między innymi certyfikat: Digital Business Strategy MIT Sloan School of Management, jest absolwentką 2 kierunków podyplomowych SGH w Warszawie.

Baczna obserwatorka i aktywna uczestniczka zmian w obszarach marketingu m.in. w branży nieruchomości w Polsce. Swoim doświadczeniem, wnioskami i rekomendacjami dzieli się z Klientami.

Prywatnie pasjonatka hiszpańskiej kuchni, uwielbia odkrywać miejsca nieoczywiste.

Iwona Tuźnik

Strategy Lead

Brand New Galaxy 

 

Od ponad 13 lat pracuje w agencjach komunikacyjnych, kreatywnych i badawczych. Zarówno w globalnych holdingach reklamowych (VMLY&R, TBWA, GREY) jak i lokalnych agencjach (Feno, Focus Nation).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii oraz Mensa Polska a także Mentorem w BIPS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Prowadziła zajęcia na Akademii im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie i w Collegium Civitas. Występowała też na konferencjach PTBRiO, Puls Biznesu i Marketing Progress.

Dorota Grabowska

Kierownik Działu Marketingu

Mlekpol | Łaciate

 

W 2008 r. ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studia 1. stopnia na kierunku Finanse i Bankowość w WSFiZ w Białymstoku.

W latach 2008 –2017 pracowała jako Marketing Manager w firmie Auto-Breczko Sp.J. w Białymstoku, będącej dealerem marek samochodowych BMW, Jaguar, Land Rover i Jeep. Zdobyła doświadczenie w zarządzaniu marką Premium, tworzyła i koordynowała kampanie reklamowe produktów luksusowych. Organizowała eventy, premiery i dni otwarte salonu. Dzięki pasji i zaangażowaniu w świat marketingu była również nauczycielem akademickim w Katedrze Zarządzania i Marketingu WSFiZ w Białymstoku, filia w Ełku.

Od 2017 roku zarządza obszarem marketingu w Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie. Odpowiada za strategie i komunikację znanych, cenionych na całym świecie mleczarskich marek takich jak Łaciate, Mlekpol, Milko, Rolmlecz czy Maślanka Mrągowska. Uczestniczy we wdrażaniu nowości produktowych, analizuje rynek i trendy. Dba o spójny i nowoczesny wizerunek brandów Mlekpolu. Stawia nacisk na zaangażowanie odbiorców w historię marki, edukacje konsumenta poprzez media społecznościowe. Zwolenniczka nowoczesnego zarządzania, automatyzacji marketingu i nieszablonowych rozwiązań.

Maria Markiewicz

Senior Social Media Manager

 

Posiada ponad 6 lat doświadczenia w kompleksowej, szeroko pojętej obsłudze klientów w mediach społecznościowych. Realizuje kampanie z zakresu Influencer Marketingu oraz działania dot. produkcji contentu. Tworzy strategię działań w social mediach dla przyszłych i obecnych klientów.

Różnorodność prowadzonych kampanii – od klienta beauty po realizację przetargów z sektora publicznego pozwala jej na indywidualne i elastyczne podejście do każdej tematyki i potrzeb klienta.

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania na kierunku Psychologia Kliniczna.

Prywatnie wielokrotnie udzielała się w akcjach charytatywnych i organizacji eventów w tym zakresie.

 

Anna Suchorzewska

Manager | Media Performance

iProspect | Dentsu 

 

Doświadczona specjalistka z ponad 6-letnim stażem w iProspect, gdzie rozpoczynała jako stażystka i obecnie zajmuje się kampaniami Direct: display, mailing, afiliacja, mobile i video.

Przez 2 lata zajmowała się także planowaniem kampanii Programmatic, zdobywając cenną wiedzę w tej dziedzinie. Od ponad 2 lat pełni funkcję menedżera teamu Direct Media Performance gdzie wykorzystuje swoje doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu efektywnych strategii marketingowych, kampanii wizerunkowych i działań performance.

 

Magdalena Patejko

Project & Marketing Manager

Live Age | Lively 

Z wykształcenia psycholożka, z zamiłowania marketingowiec i aktywny PR-owiec, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w różnych branżach – sprawna organizatorka.

Po pracy miłośniczka gór, śniegu i festiwali muzycznych, o jednym z nich napisała nawet pracę magisterską.

Karolina Abramowicz

Senior Account Manager

 

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami różnego typu i skali, głównie z obszaru marketingu (ATL, BTL, social media, IT, digital, eventy).

Zarządzała zespołami (również zdalnie), organizowała międzynarodowe konferencje online i offline, przygotowywała i wdrażała strategie marketingowe.

Bardzo dobrze czuje się pracując zdalnie i zarządzając rozproszonym zespołem.

Janusz Omyliński

Head of SEO

 

Doświadczony menedżer związany głównie z mediami internetowymi, specjalizujący się w SEO, analityce, prowadzeniu projektów IT oraz tworzeniu i strategii treści.

Prywatnie autor bloga i kanału na YouTube Lekcjareligii.pl

Katarzyna Skrzeczyńska

H&M 

 

 

Paweł Dąbrowa

Marketing Manager 

Samsung Electronics

Przygodę z marketingiem zaczął 10 lat temu pracując po stronie agencji, a następnie po stronie klienta.

Posiada doświadczenie w tworzeniu kampanii online i offline, ale jego specjalizacją jest marketing internetowy. Wykorzystując swoje kompetencje w marketingu internetowym na bazie własnej historii stworzył kampanię społeczną „Możesz to zmienić”, która dotarła do blisko 10 mln osób i została wybrana Kampanią Społeczną Roku, a sam został nagrodzony wyróżnieniem przez Centrum Praw Kobiet.

Jego publikacje dotyczące marketingu pojawiały się w branżowych serwisach, takich jak nowymarketing.pl, czy marketingprzykawie.pl. 

Andrzej Gerlich

Dyrektor Departamentu Marketingu Sprzedażowego

VEHIS Sp. z o.o.

 

Marketer z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży automotive. Swoje działania rozpoczynał w czasach, kiedy w budżetach dominowały media off-line, a digital był raczej ciekawostką. Dzięki temu miał szansę od podstaw wdrażać i rozwijać komunikację on-line w jednej z największych grup dealerskich w Polsce.

Dziś z wielką fascynacją obserwuje kolejną rewolucję związaną z rozwojem sztucznej inteligencji i możliwości jakie daje jej mądre wdrożenie w bieżące działania marketingowe. W swojej codziennej pracy wyznaje zasadę ścisłej kooperacji marketingu i sprzedaży, mierzenia i stałej optymalizacji działań.

Po pracy lubi zatopić się w ostrych metalowych riffach, przedmuchać wydechy w V4, a przede wszystkim spędzać aktywnie czas ze swoją rodziną.

Monika Kowal

Digital Acquisition Lead

Yamaha Motor Europe

 

W branży reklamowej pracuje od ponad 11 lat. Karierę rozpoczęła w Grupie ZPR Media, gdzie pracowała nad produktem audience w dziale wsparcia sprzedaży, natomiast większość doświadczenia zbierała w domach mediowych: Media Direction OMD, MediaCom (obecnie EssenceMediaCom) oraz UM, awansując od digital plannera aż do client directora.

Na początku 2022 roku postanowiła zmienić swoją ścieżkę kariery i podjąć wyzwanie jakim było zbudowanie wsparcia i strategii digital marketingowej dla nowo powstałego e-commerce dla Yamaha Motor Europe, co wymagało od niej relokacji i przeprowadzki do Holandii.

Liliana Lesińska

Dyrektor Marketingu

Niezależna Ekspertka 

 

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w budowaniu strategii marek, w tym omnichannelowych strategii komunikacji w firmach z sektorów FMCG, telekomunikacyjnym i HoReCa.

Pracowała m.in. dla takich marek jak Kamis, Łowicz, Orange, a ostatnio była odpowiedzialna jako dyrektor marketingu za tworzenie i zarządzanie działem marketingu i digital marketingu dla Pizza Dominium i Domino’s Pizza oraz budowy tej ostatniej marki jako e-commerce.

Absolwentka Wydziału Zarządzania UW i Akademii Leona Koźmińskiego. Pasjonatka zmian zachodzących w świecie digital marketingu.

 

Sławomir Rawa

Head of Digital Products

Wydawnictwo Naukowe PWN S.A.

 

Stypendysta i absolwent Hogeschool Brabant w Bredzie, Holandia (marketing), absolwent Akademii Leona Koźmińskiego (zarządzanie) oraz Szkoły Głównej Handlowej (coaching), wykładowca SWPS.

Autor innowacyjnych projektów, praktyk i doradca strategiczny wielu uznanych firm. Ekspert w dziedzinie komunikacji z użyciem narzędzi marketingu zintegrowanego. Aktywny członek i Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB. Head of Digital Products w Grupie PWN.

Podczas ponad 20 lat kariery przeprowadził wiele testów biznesowych pozwalających zrozumieć specyfikę różnych grup Klientów. Szczególną uwagę zwraca na pozytywne doświadczenia odbiorców wynikające z rozwiązań oferowanych przez firmy i instytucje.

Magdalena Sosna

Global Marketing and Communications Manager

Plum Research S.A.

 

Magda jest profesjonalistką i pasjonatką PR oraz marketingu. Pracowała dla instytucji publicznych, agencji i korporacji i (m.in. Nielsen, Skanska, Partner of Promotion, K+Group, TVP). Test Gallupa mówi, że jej talentem jest wizjonerstwo i strategiczne myślenie – taka też jest każda kampania, którą prowadzi – skupiona na celu oraz wychodząca poza schematy.

Magda dąży do budowania świadomości na temat wpływu korporacyjnego PR-u i marketingu na biznes, udowadniając, że te obszary są niezbędnym elementem każdej strategii biznesowej, a nie tylko funkcjami jej wsparcia. Jej specjalizacją są: komunikacja i marketing B2B, strategia, personal branding oraz doradztwo dla kadry zarządzającej.

 Laureatka wielu nagród PR-owych, marketingowych oraz prelegentka konferencji branżowych. Zajmuje się również szerzeniem wiedzy na temat neuroróżnorodności w miejscach pracy, prowadząc na ten temat profil na Instagramie „ADHD w pracy”. Wie, jak ważna jest komunikacja i empatyczne przywództwo, dlatego ukończyła studia podyplomowe z zakresu Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz brała udział w licznych kursach związanych z tą dziedziną. Jej celem jest rozwijanie umiejętności budowania dialogu opartego na wzajemnym szacunku i uwzględnianiu potrzeb, zwłaszcza w kontekście biznesowym.

Marta Janus

Kierownik zespołu ds. Social Media

Lidl Polska

 

Od ponad 8 lat zawodowo zajmująca się SM i influencer marketingiem. Wcześniej- podczas studiów na Politechnice Poznańskiej była po drugiej stronie barykady- jako influencerka współpracowała z markami, co spowodowało fascynacje marketingiem i influencer marketingiem.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w poznańskich agencjach marketingowych, gdzie pracowała dla marek takich jak NIVEA, czy SEPHORA. Od prawie 3 lat pracuje w dziale digital marketingu Lidl Polska. Zaczynała na stanowisku specjalisty ale szybko awansowała i dziś zarządza zespołem ds social mediów.

Stara się śledzić marketingowe trendy (co nie jest łatwe w natłoku informacji) szczególnie z zakresu RTM i influencer markeitngu bo właśnie to najbardziej ją kręci w pracy. Swoim know how dzieliła się na webinarach, konferencjach (m.in. Kongres for Social Media) oraz pisząc branżowe artykuły.

Agata Menesiak

Specjalista ds. digital marketingu i e-commerce

Biofarm Sp. z o.o.

 

Digital marketingiem zajmuje się od ponad 8 lat. Swoje doświadczenie zdobywała zarówno po stronie agencji marketingowych, jak i po stronie klienta w branży: automotive i pharma.

 

Marta Babikowska

Marketing Specialist | Administrative Specialist

Kemppi Sp. z o.o.

 

Absolwentka filologii angielko-rosyjskiej i kulturoznawsta Europy środkowowschodniej.

Z marketingiem związana praktycznie od początku swojej kariery zawodowej zaczynając od edycji materiałów drukowanych do marketingu internetowego. Obecnie związana jest głównie z marketingiem internetowym: zajmuje się prowadzeniem mediów społecznościowych firmy oraz współudziałem w optymalizacji i tworzeniu reklam w sieci Google.

Skończyła studia podyplomowe „Marketing Internetowy” w Szkole Głównej Handlowej. Jej celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji i śledzenie trendów w dziedzinie marketingu.

Piotr Blajerski

Digital Activation Specialist

Whirlpool

 

Pasjonat marketingu. Od początku kariery zawodowej związany ze sprzedażą i marketingiem m.in. w takich firmach jak Warta, Orange, Whirlpool. Absolwent dwóch kierunków podyplomowych z zarządzania i… marketingu.

Emilia Pakulska

Senior PPC Specialist

Bluerank

 

Pomaga firmom w rozwoju biznesowym poprzez działania reklamowe w obszarze PPC. Obecnie prowadzi projekty dla liderów rynku: enel-med, ING Bank Śląski, czy RAJA. W zakresie jej kompetencji są także audyty dla kampanii zewnętrznych, połączone z consultingiem.

Ukończone studia polonistyczne (Uniwersytet Łódzki) pozwalają jej na sprawne działanie w obszarze komunikacji, tworzeniu tekstów reklamowych i blogowych.

W branży digital pracuje od 8 lat, w agencji Bluerank od 5.  Posiada specjalistyczne certyfikaty Google Ads, Microsoft Advertising i Criteo, a także międzynarodowy certyfikat DIMAQ Professional.

 

 

Sławomir Wyka

Właściciel | Freelancer

Aimine

 

Ekspert i pasjonat digital marketingu. Prowadzi swój własny e-commerce od ponad 3 lat. Jego podejście 360° oraz umiejętność tworzenia stron internetowych pozwalają mu dostarczać kompleksowe rozwiązania cyfrowe. Zawodowo zajmuje się marketingiem e-commerce i promocją nieruchomości.

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego oraz certyfikowany specjalista DIMAQ Professional.

 

Elżbieta Pracka-Godlewska

Account Manager

 Spicy Mobile

 

Do jej głównych obowiązków należy planowanie działań reklamowych dla klientów agencyjnych, nadzór i optymalizacja kampanii reklamowych na urządzeniach mobilnych, a również analiza rynku i działań konkurencji. Uczestniczy także w projektach newbiz.

Wcześniej zawodowo  związana z domami mediowymi takimi jak Universal McCann, gdzie pracowała na stanowisku communication specialistów w zespole obsługującym Nestle, czy Initiative Media. Odpowiadała tam za budżety reklamowe. między innymi Lego, czy Immofinanz. Pracując w Media Direction wspierała z koleii działania digitalowe Hasbro, Dr. Oetkera oraz Citroena.

Martyna Jacewicz

Creative Account Manager

Agencja Marketingowa Płodni.com

Aktualnie pracuje jako Creative Account Manager w agencji Płodni.

Z wykształcenia dziennikarka i filmoznawca. Swoją ścieżkę zawodową zaczynała od PR i mediów społecznościowych, a aktualnie prowadzi wielokanałowe kampanie 360.

Wśród jej klientów są takie marki jak Browar Fortuna, zooplus, The Lorenz Balhsen, L’Oreal czy Vision Express.

Z ciekawostek: miała przyjemność prowadzić zajęcia na studiach podyplomowych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu na kierunku Social Media i e-marketing.

 

Krzysztof Surowiec

E-commerce Manager

Generali T.U. S.A.

Absolwent i następnie (2002-2006) doktorant Wydziału Informacji Naukowej na Uniwersytecie Warszawskim.

Od 2001 r. zawodowo związany z bankowością jako analityk, webmaster, digital-marketer. Uczestniczył we wdrożeniach serwisów internetowych, systemów bankowości internetowej oraz platform do pozyskiwania nowych klientów.

Od 2013 r. menadżer branży ubezpieczeniowej odpowiedzialny za obszary digital i eCommerce. Specjalizuje się w migracjach serwisów www, projektach SEO, marketing-automation oraz procesach lead-management.

Prywatnie żonaty, ojciec dwóch córek, pasjonat rozwiązań eko, wspinacz-arborysta i entuzjastą DYI.

 

 

Piotr Gorzkowski

Group Account Manager

Golden SubmarineWieloletni Account i Project Manager, aktualnie na stanowisku Group Account Managera. W różnych obszarach marketingu pracuje już od 15 lat. W Client Service specjalizuje się w Kampaniach 360, Wideo i email marketingu.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Prywatnie wokalista i wielki fan westernów. 

 

Zofia Olsztyńska

Media Planner

Performics

 

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Media Plannerka w Agencji Performics, gdzie odpowiada za planowanie i zakup kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała przy mediowej obsłudze klientów takich, jak: FCA, Deichmann, Totalizator Sportowy, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, USP Zdrowie, Alcon, 3M.

Od trzech lat zaangażowana w CSRowy projekt agencji ,,Wspomóż Doga za hot-doga”, a także w działania edukacyjne dla różnych szkół i uczelni wyższych w Polsce.

Anna Jakimiuk

Business Owner obszaru Zdrowie i Parenting

Wirtualna Polska Media

Doświadczenie w mediach cyfrowych zdobywa od 2011 roku – zaczynała jako redaktorka, później jako project manager serwisów internetowych, a dziś jako business owner obszaru.

Z wykształcenia marketingowiec produktów farmaceutycznych, filolog i kulturoznawczyni. Od 2013 roku pochłonięta tematyką zdrowotną – szczególnie interesuje się antropologią medycyny, pharma marketingiem oraz kierunkami rozwoju medycyny w połączeniu z technologią – telemedycyną i wykorzystaniem AI. Aktywnie obserwuje rozwój mediów, uczestniczy w tworzeniu internetowych kampanii edukacyjnych m.in. zakresu zdrowia oraz odpowiada za projekty zwiększające efektywność biznesową serwisów internetowych.

Aktualnie zawodowo związana z serwisami w portfolio Wirtualnej Polski: abczdrowie.pl i parenting.pl.

 

Magda Polaszek

Head of Brand, PR & CSR

ANIA KRUK JEWELLERY

PR i marketing manager – aktualnie Head of Brand, PR & CSR w ANIA KRUK Jewellery. Wcześniej przez 10 lat była związana z rynkiem nieruchomosci, gdzie odpowiadała za promocję obiektów komercyjnych z wykorzystaniem omnichanellowych kanałów dotarcia, od offline do szeroko rozbudowanych kampanii digital marketingowych. 

 

 

Małgorzata Pogorzelska

Product Operations Manager

ERGO Technology & Services

 

 

Katarzyna Rytelewska

Digital Project & Sales Manager

Polsat Media

 

Jest doświadczoną profesjonalistką z obszaru mediów cyfrowych i zarządzania projektami. Przez wiele lat pracowała w renomowanych firmach mediowych, zdobywając cenne doświadczenie i osiągając sukcesy. Obecnie pełni rolę Digital Project & Sales Managera w Polsat Media, gdzie tworzy i sprzedaje innowacyjne oferty crossmedia dla klientów.

Jej umiejętności obejmują realizację kampanii reklamowych, zarządzanie projektami niestandardowymi oraz kreowanie nowych rozwiązań kontentowych i kontekstowych.

 Ma również doświadczenie w obszarze konferencji medycznych, gdzie pracowała w dziale sprzedaży i marketingu dla firmy Medius oraz jako wydawca w Media Press Standardy Medyczne.

Jej długoterminowe cele obejmują dalszy rozwój w branży mediów cyfrowych, kreowanie innowacyjnych rozwiązań i współpracę z czołowymi markami. Bogate doświadczenie zawodowe i pasja do tworzenia nowych strategii sprawiają, że jest wciąż zmotywowana do osiągania kolejnych sukcesów.

Ukończyła marketing na Akademii Leona Koźmińskiego oraz podyplomowe studia na SGH Digital Marketing.

Marcin Łukawski

Dyrektor Sprzedaży

AS Inbank S.A.

 

Dyrektor Sprzedaży w międzynarodowych korporacjach. Absolwent Bielskiej Wyższej Szkoły Biznesu i Informatyki kierunku informatyka.

Aktywny w nowoczesnych kanałach sprzedaży, menedżer zespołu od 11 lat.

Kontynuuję rozwijanie obszaru zarządzania sprzedażą, zwłaszcza w dziedzinie e-commerce. Portfel, który zarządzam, obejmuje ponad 1200 aktywnych partnerów biznesowych. Od stycznia 2018 roku odpowiadam za rozwój i sprzedaż kanału internetowego w Polsce. Zafascynowany e-commerce i nowymi kanałami sprzedaży.

 

 

 

 

Edyta Błaszczyk

Performence Marketing and Sales Expert 

mBank S.A.

 

Posiada 13-letnie doświadczenie w branży digital, zdobyte podczas realizacji projektów z zakresu performence marketingu. Od początku kariery zawodowej pasjonatka sprzedaży cyfrowej. Zaangażowana i nastawiona na cel chętnie zmierza się z wyzwaniami świata e-commerce.

W mBanku odpowiada za wdrażanie i optymalizację strategii sprzedaży produktów w internecie.

Członek grup roboczych IAB Polska mobile i afiliacja.

.

 

 

Magdalena Żmuda

COO Chief Operating Officer

Orion Media Group 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Obrony Narodowej i Szkoły Głównej Handlowej.

Z mediami cyfrowymi związana od 7 lat. Obecnie pełni rolę COO Chief Operating Officer w agencji digital marketingu, zarządzając zespołami oraz markami należącymi do ORION MEDIA GROUP. Każdego dnia dba o realizację celów firmy, usprawniając wewnętrzne procesy oraz podejmując kluczowe decyzje zgodnie z obranymi strategiami biznesowymi.

Prywatnie pasjonatka sztuki, architektury i designu. W wolnym czasie podróżuje.

 

Teresa Bęben

Employer Branding Specialist

Allegro 

 

Zawodowo zajmuje się employer brandingiem. Od strategii, przez kreację, marketing i PR rekrutacyjny, komunikację wewnętrzną, koordynację produkcji i projektów, po analitykę.

Skończyła Szkołę Strategii Marki prowadzoną przez SAR – Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej. 

Lubi dobrze napisane treści, komunikację, która trafia w potrzeby odbiorcy i pamięta o ,,prawie psucia udanych podejść”. Z ciekawością przygląda się markom i dużo czyta – o ludziach, biznesach, marketingu i kosmosie

Adrian Gorczyca

Senior eCommerce Manager 

Grupa Pracuj S.A.

I believe that Internet give opportunity understanding human behavior. All knowledge about UX, Web Analytics, A/B & multivariate tests and with experience of sales campaign (including RTB, SEO, PPC, Remarketing, E-mail) can help us with build a website that will be a leader in online selling.

I’m a teacher in SAR School providing a lesson about Google Ecosystem. For more info please visit: www.smi.edu.pl.

 

 

Małgorzata Węgier

Marketing Manager 

NFM Group  marek Hertz Polska i Nivette Fleet Management (NFM)


Od ponad 9 lat eksploruje szeroki i fascynujący obszar marketingu i komunikacji. W swoich działaniach mocno koncentruje się na budowaniu świadomości i wizerunku, ale także na performance marketingu.

Swoją branżową podróż zaczynała w Saint-Gobain w Polsce, gdzie była m. in. członkiem zespołu marketingu odpowiedzialnego za markę Weber oraz międzybrandowy projekt Grupy- MULTICOMFORT Saint-Gobain.

Kolejne lata doświadczenia w marketingu zdobywała jako Digital Project Manager w agencji Performance Media, gdzie była odpowiedzialna między innymi za zarządzanie zespołem project managerów oraz współtworzenie i wdrażanie strategii komunikacji marek w środowisku digital. Planowała i zarządzała projektami m. in. dla takich klientów jak P&G, 3M, OBI, EOBUWIE, OCEANIC, Orkla Care.

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku marketing internetowy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

.

Aleksandra Danielewicz

Marketing Specialist

Huawei CBG

Specjalistka marketingu z pięcioletnim doświadczeniem, specjalizuje się w content marketingu. Swoje doświadczenie budowała tworząc i zarządzając contentem w Moliera 2 i CCC.

Na aktualnym stanowisku w Huawei koordynuje udział firmy w największym evencie gamingowym w Europie.

Magdalena Lenard

Media Manager

Star Digital Sp. z o.o. ·

 

Planuje i realizuje skuteczne kampanie digitalowe, które dostarczają wymiernych wyników dla szerokiej gamy marek. Jej umiejętności obejmują tworzenie kompleksowych strategii medialnych dla klientów, badania i analizy, negocjowanie cen i warunków mediów zakup.

Specjalizuje się w content marketingu, kampaniach w mediach społecznościowych (Meta, Tik Tok) oraz współpracuje z influencerami. Nie jest jej obcy ekosystem Google. Pracuje również na platformie Adform.

Karolina Bednarska

Self-employment

KAROLINA BEDNARSKA

Jest aktywną certyfikowaną marketerką.

Jej droga zawodowa zaczynała się w nieruchomościach, gdzie zarządzała marketingiem kilkunastu projektów jednocześnie. Później pracowała w jednej z największych sieci FMCG, a teraz skupia swoje umiejętności na promocji produktów  małej rodzinnej firmy na międzynarodowym rynku.

Uwielbia się uczyć i rozwijać w aspektach marketingu. Jeste zawsze otwarta na nowe idee i strategie, które mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu firmy. 

 

 

Wojciech Polak

Senior Digital Content Coordinator 

RTB House

 

Digital Marketer i Project Manager z ponad 8-letnim doświadczeniem.

Obecnie koordynuje wdrażanie projektów marketingowych w RTB House.

 

Sylwia Makowska

Product Agency Sales Manager

Ringier Axel Springer Polska

Jest doświadczonym, kreatywnym Product Managerem z praktycznym doświadczeniem sprzedażowym.

Pracuje nad nowymi rozwiązaniami produktowymi. Wykazuje się szeroką wiedzą z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej oraz zasad tworzenia i wdrażania strategii marketingowych i sprzedażowych.

Umiejętnie buduje pozytywne relacje z domami mediowymi, agencjami reklamowymi oraz klientami bezpośrednimi. Skutecznie zarządzam współpracą między zespołową.

W życiu zawodowym jak i codziennym motywują ją nowe wyzwania, które wymagają pomysłowości, skrupulatności i wykorzystania wszystkich nabytych umiejętności.

Jako osobo niepoddająca się zawsze szuka rozwiązania problemu. Samodzielność oraz upór pozwalają jej na odkrywanie nowych rozwiązań oraz dzielenie się zdobytą wiedzą z innymi.

Agnieszka Obstarczyk

Head Of CRM & Marketing Automation

TRIVERNA

 

Od ponad 13 lat wspiera firmy w zakresie działań marketingowych. Weloletnie
doświadczenie budowła na różnych stanowiskach i szczeblach, począwszy od pracy
grafika, przez webdevelopment, po zarządzanie marketingiem. Główny obszar jej
kompetencji stanowi digital marketing, począwszy od opracowania strategii, przygotowania budżetów i media planów, przez wdrożenie kampanii we wszystkich kanałach online, po analitykę i raportowanie. 

W ramach prowadzonej działalności gospodarczej i współpracy B2B wdrażała,
optymalizowała i projektowała działania z zakresu automatyzacji marketingu i e-mail
marketingu dla ponad 40 firm. Począwszy od audytu, customer journey, czy strategii,
poprzez implementację techniczną i strukturę danych, aż po projektowanie i
konfigurowanie ścieżek automatyzacji. 

Od niedawna jeste absolwentką kierunku Customer Expericence Management. Jej
celem zawodowym jest projektowanie systemów CRM w oparciu o doświadczenia klientów, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań automatyzacji
marketingu, w różnych kanałach komunikacji, w tym e-mail marketingowej.

Rafał Łuszczyk

Senior Marketing Manager

mytaxi Polska sp. z o.o.

Od kilkunastu lat związany zawodowo z marketingiem. Doświadczenie zdobywał pracując w czołowych polskich agencjach reklamowych, start-upach, a obecnie w wiodącej platformie MaaS.

 

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Zarządzanie i marketing oraz Finanse i bankowość, a także studiów podyplomowych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. 

 

 

Justyna Biłas-Marcinów

Client Solutions Manager

Meta

 

Od roku zawodowo związana z Meta gdzie pomaga rozwijać biznesy klientom z branży e-commerce na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej.

Z mediami digitalowymi związana od ponad 10 lat. Zdobywała doświadczenie w agencjach Starcom MediaVest Group oraz GroupM, następnie jako szef marketingu w Tylko, gdzie budowała strategie marketingowe oraz odpowiadała za rozwój marki.

Absolwentka Zarządzania i Marketingu SGH.

.

Tomasz Żmudzki

Group Account Manager

Ringier Axel Springer Polska

Bruno Sagan

Head of Media and Research 

Five Media

 

Absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, pracował w Instytucie Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Polskiej Akademii Nauk w Pracowni Bólu.

Od 26 lat związany z domami mediowymi.  Twórca jednego z obecnych na rynku optymalizatorów kampanii telewizyjnych. Obecnie Head of Media & Research w Five Media.

Entuzjasta gry w kapsle oraz miłośnik paproci również tych, które żyją w zanurzeniu.

Ewa Oderkiewicz

 

Jest praktykiem w dziedzinie marketingu online, głównie e-commerce.

Obecnie szczególnie bliskie są jej obszary SEO i UX. Przeprowadza audyty i analizuje, projektuje i wdraża rozwiązania, testuje i optymalizuje.

 

 

Kinga Karwacka

eMarketing Manager (PL/SM-BME)

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

 

 

.

Karolina Szczepanik

Media Performance Specialist

dentsu | IProspect

Specjalistka w zakresie Marketingu Performance w kanałach Display Direct Buying, Mailingi i Afiliacja.

Od ponad 2 lat odpowiada za planowanie i realizowanie kampanii wizerunkowych i efektywnościowych online dla klientów branży finansowej w Dentsu Polska. Wcześniej związana z PR oraz komunikacją marketingową dla klientów FMCG.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie ukończyła Zarządzanie w Wirtualnym Środowisku i rozwijała się w obszarach zarządzania, digital marketingu oraz e-commerce.

Anna Górka

Kierowniczka Mediów i Komunikacji Zintegrowanej

LOTTE Wedel 

 

Absolwentka filologii romańskiej na UW oraz podyplomowych studiów na kierunku Zarządzanie Marką na SGH w Warszawie. Od ponad 13 lat zarówno zawodowo jak i z zamiłowania zajmuje się strategią mediową z naciskiem na efektywne dotarcie do konsumentów.

Doświadczenie mediowe zdobywała w Nutricia Polska i  PepsiCo Polska. Obecnie Kierowniczka Mediów i Komunikacji Zintegrowanej w Lotte Wedel.

Wyznaje zasadę, że najlepsze kampanie to te, które realizują cele biznesowe i powstają w oparciu o znajomość trendów i potrzeb konsumentów w połączeniu z odpowiednią dozą intuicji i odwagi do wykorzystywania niestandardowych rozwiązań.

Zwolenniczka stosowania podejścia Test & Learn, które pozwala zdobywać wiedzę i podejmować świadome, poparte danymi decyzje.

Patryk Ciechanowski

Founder

spoko marketing sp. z o.o.

 

Prowadzi własną agencję marketingową (Spoko Marketing), kawiarnię (Spoko Cafe), sklep internetowy (SpokoKawa.pl) oraz pracuje w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku, jako wykładowca i kierownik Zakładu Nowych Mediów.

Wcześniejsze doświadczenie zbierał m.in. pracując w agencji marketingowej jako marketing & social media manager, gdzie organizował branżowe wydarzenia m.in. Czwartki Social Media.

 

 

Agnieszka Tuśnio

Stanowisko Kierowniczka Zespołu Ekspertów Branżowych

Gazeta.pl | Agora S.A. 

 

Od 20 lat związana z branżą mediów i reklamy. Doświadczenie z zakresu mediów online i offline zdobywała m.in. w Atmedia oraz pionu TV w IDMnet (Grupa ZPR Media), gdzie odpowiadała za sprzedaż kampanii oraz projektów telewizyjnych i cross mediowych, a także za rozwój produktu reklamowego.

Obecnie Kierowniczka Zespołu Ekspertów Branżowych w Dziale Sprzedaży Gazeta.pl (Agora S.A.), odpowiedzialna za rozwój współpracy ze strategicznymi klientami z branż uroda, zdrowie, finanse, handel, AGD RTV, telekomunikacja.

 

.

Rafał Olejarz

Marketing Communication

Stellantis Polska Sp. z o.o.

Manager with 20 years’ experience in online, marketing, media and new technologies market. Relevant experience gained in the international Publishing House and Automotive Company. Co-founder of marketing department (in daily newspaper)
of “Przegląd Sportowy” and Digital Department Marquard Media.

Expert in planning and implementing strategy of digitalization of products and services and creating selling products as well. I understand current business needs of company and follow dynamically changing trends in digital world. Use synergy between different media and sales channel.

Privately a fan of automotive, mountain biking and new technologies. Founder of moto website Autostuff.pl.

Maria Jagielska

Senior Media Planner Buyer

SIGMA BIS S.A.

 

 

W branży mediowej pracuje od 2017 roku i do tej pory miała okazje pracować dla branży motoryzacyjnej, finansowej/ubezpieczeniowej oraz dla stacji telewizyjnej.

Od początku zajmowała się mediami 360, natomiast zawsze głównym trzonem jej działalności było planowanie i realizowanie kampanii digitalowych.

W ubiegłym roku zaczęła rozwijać kompetencje z zakresu planowania kampanii social i programmatic. Aktualnie pracuje na stanowisku Senior Media Planner Buyer w Sigma Bis i odpowiada za kampanie 360 oraz szkolenie osób młodszych stażem.

Patryk Zieliński

Digital Marketing Team Leader

CCC.eu

 

Patryk Zieliński może pochwalić się ponad 10-letnią praktyką zawodową. Jej początki sięgają pracy w MaxROY.agency, sprawnym.marketingu oraz Platynowym Kocie.

W CCC od września 2018 roku. Rozpoczynał od stanowiska juniorskiego w zespole digitalowym, aż wspiął się na aktualnie piastowaną funkcję Digital Team Leadera w obszarach social media, digital & paid campaigns, content management oraz digital signage. Pracował zatem po „obu stronach barykady” – w agencji, a teraz jako Klient, a w zasadzie mini-agencja w machinie CCC. Główne zainteresowania: trendy w digitalu, ecommerce, nowinki technologiczne (w tym wykorzystanie AI) oraz lokowanie produktu, o którym pisał prace magisterską.

Prywatnie mąż, ojciec prawie 3-letniej Oliwki, właściciel prawie 4-letniego labradora Bezy, kibic piłkarski i biegacz (z pierwszymi sukcesami na koncie!).

 

 

Anna Gorczyca

Group Account Director

 

Highly qualified, skilled professional with 14 years of experience in media/marketing field. Design Thinking moderator. Willing to improve and develop skills and knowledge. I’m open-minded, creative and self-driven person. Capable of maintaining good relations with the team and business partners.

.

Aleksandra Pastwa

Digital Marketing Manager

Unilever

Od ponad 12 lat związana z marketingiem i reklamą, zarówno w domach mediowych (Mindshare, Media Direction/PHD), jak i po stronie reklamodawcy (Bionorica, Unilever).

Pracowała z takimi markami, jak Lufthansa, Booking.com, Zalando, Disney czy LG, a także dla specjalistycznych marek leków OTC (Sinupret, Imupret). 

Aktualnie w Unilever, zarządza obszarem Digital regionu Europy Środkowo-Wschodniej dla marek B2B – Unilever Food Solutions – Knorr, Hellmann’s czy The Vegetarian Butcher.

W digitalu najbardziej ceni możliwość mierzenia efektów i ich realnego wpływu na biznes.

Pasjonatka metodyk Agile i User Experience, oraz wprowadzania ich w życie. Absolwentka SGH i UW.